Skutečný duchovní růst mění člověka nejvíce paradoxní způsobem

Skutečný duchovní růst mění člověka nejvíce paradoxní způsobem. To dává pochopení, vedení a zároveň nevinnost. Jako rodiče, bychom se příliš silně v pokušení, aby zůstali v dostatečné vzdálenosti od dětí. Děláme to proto, že, jak se zdá se nám, my už víme o životě, zatímco ve skutečnosti jsme obvykle jen více zažili. Snažíme se těžit z toho, že známe pravidla a vyhnout trestu, se skrýt své slabosti, aby demonstrovat sílu, a nikdy nechat sklouznout ze svého obličeje masku nezranitelnosti. Není lepší recept zničit dětskou nevinnost, než zničit své vlastní.

Od chvíle, kdy vaše dítě se objeví na světlo, jste jeho učitel ducha. Pokud chcete vytvořit atmosféru důvěry, otevřenosti, a , tyto vlastnosti vaše dítě metabolizuje jako kvalitní ducha.

Role rodičů v perfektním světě by se dalo vyjádřit jednou krátkou větou: Zobrazit pouze láska, být jen láskou.

Ale ve světě, kde nám musí vyrovnat se vším, co je v něm, děti se neustále potýkají s chováním, bez lásky, hlavně mimo domov, ale někdy i uvnitř. Místo abychom se strachovali o tom, zda je dostatečně ve vás láska, abyste mohli být duchovním učitelem, zkuste se podívat na spiritualitu, jako na umění života, protože to je to, co to je.

Jsem si jistý, že to je umění, musíte sdělit svému dítěti co nejdříve, a on bude schopen ji pochopit.

Od samého narození u dětí mají určité potřeby, vědomím, které a jejich správným způsobem, rodiče mohou pěstovat šťastné dítě s otevřeným srdcem a plnou lásky k sobě a k okolnímu světu.
Potřeby dítěte v různých obdobích života

Sedm duchovních zákonů pro rodiče
Lásko, 0-1 rok

Klíčová slova: láska, něha, pozornost

Naštěstí pro naši generaci, že v dnešní době se již vzdal falešné představy o tom, že děti je třeba vychovávat a navyknout na disciplíně samotné kolébky. Dítě — ryzí zlato v duchovním chápání. Ochraňovat jeho nevinnost, můžeme najít cestu k sobě sám. Tak že je na správné cestě pro ty rodiče, kteří jsou žáky své dítě. Dotýkat se svého dítěte tím, že jej na ruce, chrání od všech nebezpečí, hrát si s ním a dát mu pozornost, nastavíte s ním duchovní vztah. Bez těchto “primitivních” reakcí ze strany toho, co ho obklopuje, může lidské tělo není svěží — to bude skomírat a ztrácet síly stejně, jako květina, zbavené slunečního světla.

Pozrite sa na tieto obchody: Poľský obchod s materace dziecięce a rovnaký obchod pre kielientów Slovensko – dievčenské detské izby a Ceska Republika – dětské pokoje