Rozdělte místnost na zóny

Každé dítě svůj vnitřní svět. A pro to, aby jejich společné existence byla co nejpohodlnější, místnost na funkční zóny. Nejčastěji vydávají místo pro práci, hru a odpočinek.

Dětské s dvěma zónami

Menší děti jsou obvykle více aktivní a milují pohyblivé a interaktivní hry. Jim stojí za to přidělit více místa na hraní. Ty, které jsou starší, budou trávit více času v pracovní oblasti. Ale co by se věku nebyly děti, nenuťte je využívat jeden počítač na dva. Pro zachování míru v rodině vyhledejte možnost koupit druhé zařízení (například přenosné a tablety vám pomohou ušetřit pracovní prostor).

V každém věku je pro dítě důležité mít svůj koutek, kde se budete cítit , kde bude moci být sám, a jen relaxovat. Použijte rolety, mobilní příčky, skříně pro oddělení nějaký prostor v místnosti.

Když jste kluk a holka…

V takovém případě zařídit interiér dětského obtížné, ale možné. Připravte se, že střety zájmů budou stále – pokuste se je minimalizovat. Fyzické a psychické formování u dívek probíhá rychleji než u chlapců. Takže v místnosti by měla být alespoň malé ozvučnice.

Interiér školky pro dívky a chlapce

Pokud taková možnost není, i když by se rozdělit dětskou na dvě stejné části a si pořiďte jim v různých barvách. Na straně dívky budou převažovat:

světlé jemné tóny;
panenky;
plyšové hračky;
fotografie, atd.

Chlapci naopak nutí místnosti:

konstruktéry;
technikou;
sbírku auto.

Místnost může být rozdělena jako contrastingly, a tak zachovat holistický pohled. Při druhé variantě vám míchání stylů (jako jin a jang).

Pokud máte dvě dívky nebo dva chlapce…

Zde s interiérem bude jednodušší, nicméně, u homosexuálních dětí, často navštívit různé chutě. Ale pokud jste náhodou pokoj v jednom stylu, zdůraznit individualitu každého dítěte, s pomocí barev, tvarů, zapsaných rytin, atd..

Určitě vyzdvihnout dvě postele, dva samostatné stoly, police pro každou z nich. Tak i v dělení jedné místnosti, u dětí bude mít osobní prostor, a to je prostě nutné (především staršího věku).

Jaký nábytek do dětského pokoje vybrat?

Výběr nábytku do dětského pokoje, za prvé, dávejte pozor na jeho trvanlivost, šetrnost k životnímu prostředí a vzhled. Nejlepší je koupit sadu modulární dřevěný nábytek nebo nábytek z MDF s hranami a rovný povrchem. Tak, všechny děti se budou moci bez problémů zapojit společně dopisem, , štukové pokojů nebo ještě něco. Pokud děti milují knihy, objemné knihovně lze nahradit (pokud se neprovádí dělící funkce) konvenční policemi.
Článek podporovaný: webové stránky