Olympiakos Pireus – FC Astana 4:1

giggs

Olympiakos potwierdził przed własną publicznością wyraźnej roli faworyta, Astana ścięte cztery gole i pozwolił zapomnieć ostatnią niespodziewaną porażkę na APOEL. A ponieważ tym czasie cała Cyprze spadły na ziemię Young Boys Berno, skoczył wrócić do domu stół. Nagroda pocieszenia dla gości co najmniej jednego gola strzelił. Dzięki tej porażce, przypadkowo spadł na samym dole tej grupy.

W domu ujrzał pragnienie i chęć poprawiania przeszłości hańbę. Broniąc przeciwnik starał się oprzeć, co to było, jednak bukmacher internetowy były one jakościowo Thrylos tuż powyżej. W 13. minucie po uderzeniu niemal rzutu rożnego Fortounise na którym tęskniła wskoczył Retsos, ale bramkarza gości, Eric zdołał zatrzymać piłkę na linii bramkowej.

Po 19 minutach, wysłał wiele nieprzyjemnych strzale z środkowym odległości Milivojević Eric nie mógł utrzymać piłkę w rękach, aby dorážce ciągle popychana Óscar Cardozo, jednak brakowało nieco osiągnąć. Wreszcie, grecka jednostka nagroda przyszedł w 25. minucie. Fortounis próbowali przejść do pola karnego indywidualnie i to się opłaciło. Potem tylko wystarczy przejść łatwo skórujícímu Diogo Figueiras.

W ciągu kilku chwil, a podopieczni trenera Pawła Bent kompensowane tylko dwa więcej goli, a zwycięzca był praktycznie przesądzony. Pierwsze dwanaście minut przed turnaround Elyounoussi wbił piłkę przed powrotem obrońca Aničić, wyprostował ją na lewej ręce i wielkiej próbie technicznej pozwolić Eric po balon tylko spojrzeć wstecz.

Elyounoussi miał kilka chwil później w palcach i powiedział inną bramę w jej wyłącznym pionowe pobiegł przed siebie i sam Eric nie miał problemu w końcu. Astana mam nadzieję, że w 54. minucie, kiedy zrobiła ogromny hrubici bramkarza Leali. Nagle namaszczony Junior Kabanangovi którzy vyběhnuvšího mężczyzna w rękawice sprytnie nanoszone.

Ale to było w rzeczywistości tylko jeden negatywne Olympiakos chwila w całym meczu. Kiedy gwałtownie po zabiegu na Fortounise a następnie drugą żółtą kartkę i czerwoną pakoval ze zbioru Roger Canas był dla Thrylos jeszcze łatwiej utrzymać komfortowe prowadzenie. Power Play w końcu okazało się w innym strzelania, że kiedy Seba przy tylnym postu dobrego wykorzystania przejść Oscar Cardozo.