mŕtvy Rat

Najväčší love moje dospievajúci vo veku dcéra mala pred strednej škole bola láska zo všetkých zvierat.

Od útleho veku zdieľala zvláštne puto sa väčšina zvierat a mala veľa z nich. Aj keď vezmeme na úlohu ako divoký život opatrovateľa.

To nebolo nezvyčajné nájsť sedela celú noc hore ošetrovania chorého zvieraťa alebo kŕmiť dieťa vtáky s kvapkadla každé dve hodiny.

Jej zvieratá sa skladala z mačky, psy, kone, morčiat, plazov, kurčatá, kačice, vtákov, rýb všetkých druhov a pet klokan lacne detske postielky, nehovoriac o všetkých ostatných voľne žijúcich živočíchov zvieratá, ktorá potrebuje dočasný domov z akéhokoľvek dôvodu.

Keď začala vysokú školu Pripomenul som jej, že by bol zaneprázdnený oveľa viac práce z domu a ona bude musieť nájsť čas lacne detske postielky [https://www.banaby.sk/detske-postielky/] na starostlivosť o svoje zvieratá ako predtým.

Tento Nezdalo sa, že predstavovať ako problém k nej, a keď prišla domov s pet potkanov s názvom “Misty” Snažil som sa nakresliť čiaru, ako potkany neboli moja obľúbená vec, ale ako obvykle moja dcéra dostal lepší ma a “Misty” teraz mal nový domov, žiť s nami.

Ako prostý vyzeral, ako to bolo krysa, mala dostatok sympatickú detské koberce prirodzenosť a ona a moja dcéra strávila veľa času spolu.

Zistil som, diery vo svojej koži hale a hryzenie na všetok nábytok a kúsky chýbajúce z hĺbky závesy. “Nehody” miláčik dcéra im hovorili, ale volal som im niečo iné a “Misty” bol vykázaný z domu detské koberce [https://www.banaby.sk/detske-koberce/] a žiť vo veľkom klietke z boku.

Ako mesiaca prechádzal okolo, moja dcéra dostala ešte bohatší s školské práce, a ocitol som sa jej pomáhať so starostlivosťou o zvieratá viac a viac.

Tam bol stratený medzi krysy žiadna láska a ja a moja dcéra postarané “Misty” nikdy žiadať o moju pomoc. Potešilo ma o tom.

Raz ráno potom, čo moja dcéra išla na deň, som zistil, “Misty” ležala mŕtva vo svojom cage.There neboli žiadne zjavné známky nečistú hru a mala dostatok potravín ad vodu, takže detské stoly som predpokladal, že musela byť staršie, než sme si mysleli a došiel na koniec svojho žalostne krátky život (3 roky cca).

K môjmu zdesenie som si všimol, mravcov prechádzanie zo svojho nosa.

Bolo tam veľa mravcov a jediný spôsob, ako sa ich zbaviť bolo buchnúť jej telo proti strane klietky. To bol dnes prakticky vplyv na potkany a jej tvár sa strašne skrútený.
Vedel som, že moja dcéra bude chcieť zaplatiť jej poslednú poctu svojmu detské stoly malému priateľovi, a tak som sa pustil do prípravy “Misty” pre civilizovanej prezeranie [https://www.banaby.sk/detske-stoly/].

Poklepal som jej tvár do pôvodného tvaru. a prešla ošúchaný srsť, takže to vyzeralo, elegantné a dobre udržiavané. Potom som ležala jej malú hlavu na jej biele labky, ako keby spali. Oči mala dať preč z neživej nič, tak som vzal bavlna bud ho namočený v detskom oleji a bodkovaného oči späť do života s leskom, som urobil to isté s nosom.

Geodetické mojej ruky práce cítil som, že som urobil skvelú prácu na malé stvorenie a ja položila telíčko v krabici od topánok. Aspoň keď ju môj zdevastovaná dcéra vidí ona by si myslel, že “Misty” zomrel pokojne v spánku.

Ako som podozrenie, že moja dcéra bol rozrušený mojou hroznú správu, a keď som navrhol videla zviera ona odmietla. Vážil som si toto popretie si myslel, že pred príliš dlho, musela by sa povedať, jej dobré byes, ale to sa nikdy nestalo. Niekoľkokrát som navrhol konečné zbohom, ale ona jednoducho nechce vidieť mŕtveho zvieraťa.

Cítil som sa frustrovaní a trochu naštvaný jej rozhodnutie a ja strávil celú tú dobu robiť potkan vyzerať dobre pre nič a nikto oceniť svoje úsilie, okrem mňa. Povedal som už predtým došlo k strate medzi krysy a mnou žiadna láska, tak som hodil telo, box a všetko do smeti práve včas pre popol zbierať svoju priehradku. “Zbohom Misty.”

Musí existovať nejaký morálne tohto príbehu, ale ja neviem čo.

Môže byť, že je jednoducho povedať “nesnažte sa nútiť veci na others.What zdá dobré pre jedného, nemusí byť tak dobré pre každého iný.” Nech ľudia robia tam vlastné rozhodnutie, aj keď si myslia, že potrebujú pomoc v tom. Môžete ukázať niekto cestu, ale nemôžete robiť nič viac, než oni robili svoje vlastné mysli.