Meblowe rozwiązania dla dzieci

Meble dla dzieci od rosyjskiej fabryki “” reprezentuje sobą wysokiej jakości i oryginalne meble z zestawu słuchawkowego do efektywnego zagospodarowania pomieszczeń, zarówno chłopców jak i dziewcząt.

Przy produkcji kolekcji jest używany wodoodporna płyta WIÓROWA, produkcji niemieckiej, która w pełni odpowiada standardom europejskim i bezpieczne farby na bazie wody. Bezpieczeństwo mebli wyraża się również w tym, że:

wszystkie narożniki mebli maksymalnie wygładzone;
szafy i szafki wyposażone są w specjalny system zamykania;
łóżka mają ortopedyczne podstawę oraz solidną metalową ramę;
podświetlenie led, który jest używany w łóżkach-maszynach, nie nagrzewa;
rysunek na meble zadanych przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy sposób UF druku.
” align=”left” width=”300px” hight=”300px” />
Meble dla dzieci z fabryki “” kolorowa, różnorodna i spodoba się każdemu dziecku. Prawie wszystkie dzieci meblowe zestawu słuchawkowego (z wyjątkiem kolekcji “Ocean”) mają w swoim składzie ciekawą łóżko-samochód. Ona może być uzupełniony sygnałem dźwiękowym i podnoœnik. Led i sygnałem wygodnie sterować za pomocą pilota, zasięg który osiąga do 20 m.

Takie łóżka-maszyny doskonale nadają się do małych dziecięcych, sypialni, ponieważ dzięki zdejmowanym kołom je wygodnie postawić przy ścianie, oszczędzając wolne miejsce. Poza tym, takie łóżko można zamówić według indywidualnych wymiarów.

Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo rozważ kolekcji fabryki “”, które masz możliwość zakupić w naszym sklepie internetowym.

Młodych zawodników z pewnością docenią duży wybór zestawów meblowych na istotne tematy. Jest to zbiór Champion, która jest reprezentowana w kolorze białym, niebieskim, czerwonym i pomarańczowym kolorze, kolekcja Formula w czerwonym i niebieskim kolorze. Należy zwrócić uwagę również na kolekcję La-Man ciekawe biało-niebieskim kolorze.

Dane kolekcji mają ten sam zestaw niezbędnych elementów mebli: szafy, regały, biurko z nadwoziem, komoda, stolik nocny.

Chłopcu, tematem sportów motorowych, na pewno się spodoba i kolekcja Sport od . Na elewacjach białe meble ciekawie wyglądają zdjęcia wyścigowych tras, samochodów i pucharów. W tej kolekcji, oprócz łóżka-maszyny, dostępna jest również zwykły łóżeczko z dodatkowym podnoszonym miejsce do spania.

Jeśli chcesz stworzyć w sypialni syna morskiej wnętrze, sklep z kolekcji Ocean od . Jest on przedstawiony w ciekawym połączeniu niebieskiego, bieli i koloru odcieni, a meble ozdobione są obrazami tematyki morskiej.

Kolekcja Bears od z wystrojem w postaci słodkie niedźwiadki idealnie nadaje się do umeblowania pokoju dziecka. Meble dla dzieci wykonana jest w białym kolorze, dlatego przy aranżacji małej sypialni jest w stanie wizualnie zwiększyć przestrzeń. Wśród opcji noclegowych jest dostępna łóżko-samochód, a także zwykłe łóżko, które może być wyposażony w pocztową.

Dziewczyny ucieszą od cudownej kolekcji Molly od , meble której ozdobione wizerunkiem małej słodkie pieski. Punktem kulminacyjnym tej kolekcji jest dwudrzwiowy szafa z lustrem, na którym za pomocą specjalnego natrysku naniesiono rysunek w kształcie pieska Molly. Warto zauważyć, że obroża i smycz ozdobione są kryształkami Swarovskiego. Należy również zauważyć, że dzięki tej technice natrysku rysunek na lustrze, nie ściera się i nie blakną.Więcej: opakowania styropianowe