Když dcera byla 1,8 roku, jsme přijeli na návštěvu

Když dcera byla 1,8 roku, jsme přijeli na návštěvu k mé sestře. Dcera kožené křeslo, leštěný stůl a dálkové ovládání. Moje sestra byla zlá, jako nikdy. Děti neměla a o výchově dětí raného věku měla úplně jiné představy, jemně řekněme, že jsou odtržené od reality. Ona byla pevně přesvědčena, že její děti hráli by v rohu s hračkami a ne by věci — je to matoucí pro všechny mladé maminky. Jim, zdá se, že krásné hračky jsou potřebné pro děti a děti není schopen se od nich odtrhnout. Ujistěte se, že o tom až do 4 let. Do tohoto věku (možná i později, i) dětem zajímavé věci, než hrají táta a máma. Naše dcera 3 telefony (i když u ní to bylo více akční krásných telefonů), dokud jsme dát telefon na zem, aby mohl kdykoli mluvit na telefonu.

Vše, co vezme máma nebo táta, okamžitě je třeba dítě. Dětské nádobí povalovat, ale mamina pánev je takový zajímavý. — Dejte dítě vedle (dětské postele) sebe za stůl a dejte pravou pánev a na lžíci. Nechť vaří, dokud se vařit. Já jsem také velké (které nelze strčit s ucho a nos) těstoviny, fazole a dal jí vody. To je v pánvi — . Samozřejmě, že dcera “” produkty, ale to je malá cena za váš klid.

Odlož stranou od očí dítěte ty věci, které ji milovat. To, co lze rozdělit, , rozebrat. Ostatní nechť jsou pro něj hračky. Dálkové ovládání televizoru, telefon, nádobí — to vše je pro dítě zajímavé.

Po 2 letech, když dítě už se stává trochu samostatný, použijte různými místnostmi pro děti. Například ve velkých obchodech mají speciální koutky, kde pečovatel banky za svým dítětem, bude trvat jeho hrou. A budete moci relaxovat a udělat nějaké nákupy. U nás ve městě je také dětská centra, kde na pár hodin vás uvolní pedagog.

Jít na hřiště, hrát s sebou, děti taky jsou odkloněny od rodičů, to je perfektní dovolená pro vás. Kromě toho, pokud je na hřišti je tu maminka, které důvěřujete, může sledovat dítě, a vy zajdete do obchodu. U nás na dvoře byla taková máma s dcerou, naší. Jsme na frontě, zůstala s dětmi. Pro pohodlí na takové (obchod Banaby) procházky, můžete použít lehké příjemné dětské kočárky hole.

Jaké další nuance je třeba vědět o výchově dětí malého věku, je to, že malé děti se neumí soustředit. Například, říkáte: “Dejte na ponožky”, a dělat své vlastní záležitosti. Jakmile se zase, dítě okamžitě zapomene na to, o co jste žádali.

Jednou jsem si tak řekla krát 5, výsledek zůstal stejný. Nejprve jsem si myslela, že je to vzpoura. Že to záměrně nechce nosit ponožky. Ale dcera u mě učenlivý a uvědomila jsem si, že důvod je jinde. V tom, že se nemůže soustředit.

Aby se dosáhlo výsledku, jsem začala dělat tak, že si sám ponožky, přistupovat k ní, aby se a říkám: “Dejte na ponožky”. To je hned, když mi nosí — a problém vyřešen.

Pomoc dítěti, které se postupně s vývojem dítěte se objeví (máme pro vás jídelní židle) a koncentrace. A pak už bude stačit slova.

Nějak přišla ke mně kamarádka, která má dvě děti-. Starší syn, mladší než moje dcera na rok. Přítelkyně mi řekla, že když poprvé jela k rodičům, viděla své děti ze strany. Nejdřív jsem to nemohla pochopit, protože až do toho okamžiku, kdy jsem svou dceru ze strany neviděla. Jsem celou dobu měl pocit, že ona na mě visí a je součástí mě. Při této nejtěžší část.