Kam se v dnešním světě bez pomůcek?

Kam se v dnešním světě bez pomůcek? Pokud je dítě zcela , a on se nudí a knížky, a zbarvení, a puzzle, nabídněte hry v mobilním telefonu. Vezměte si s sebou mp3 přehrávač, stáhněte dobrou dětskou , když dítě bude nudit, bude vám než ho bavit. Poslechněte si názoru dítěte. Možná, že už dlouho se vás ptal stáhnout nějakou knihu. Proč je stále tak důležité vzít v úvahu výběr milovaného dítěte? O velmi podrobně psáno v článku ZDE

— turistika na stanicích.

Nyní, kdy se zábavou jsme se shodli, mluvit o bezpečnosti dětí ve vlaku. Sčítání známý výraz, dalo by se říci, že problémy Ruska – to nejsou jen blázni, silnice a fotbal, ale i špinavé vlaky. Aby se zabránilo otravy a jiných podobných problémů, které jsou společníky, porušování hygienických norem (nebo spíše jejich nedostatek ve většině našich vlaků), držet se určitých pravidel.

Za prvé, dejte si pozor, aby dítě pokaždé umyla ruce před tím, než sedl za stůl, a po návštěvě toalety. Za druhé, není na škodu vzít si s sebou dezinfekční (prodejna) prostředek na ruce. Použijte jej vždy, když není možnost opláchnout ruce. jim stůl a jiné předměty, za které převzal dítě. Za třetí, pokud cestujete s batoletem, které ještě chodí na nočník, ne řídit ho na záchod, ať to dělá jeho “podnikání” v kupé. Omluvit se před ostatními cestujícími, pochopí vaše neochota vést dítě v veřejné wc. Za čtvrté, buďte opatrní s jídlem. Na cestu vzít pouze ty produkty, které mohou poměrně dlouhou dobu skladovat bez lednice. To , sušenky, ořechy, cereálie a kaše rychlé přípravy. K nejnovějším mnohé maminky se vztahují , za předpokladu že tyto produkty nezdravé jídlo. Samozřejmě, užitečný je v nich málo a doma takový jídlem dítě krmit nestojí, ale na silnici, které jsou nenahraditelné: jednoduše a rychle se připravují, jsou jednotlivě balené, není zkažený (zde si koupit patrové postele pro děti). Snažte se používat vodu z titanu. Pro přípravu “hot” obědy (stejné kaše nebo nudle) vezměte si z domova termosku s horkou vodou.

Za páté, v žádném případě nekupujte na stanicích jídlo u soukromých obchodníků. Nepochybně, to může být čerstvé a chutné, ale ve stejnou (internetový obchod Banaby) dobu může být již dávno po splatnosti. Proč riskovat, že?

Pokud budete cestovat autem

Mnoho mých kamarádek, které mají děti a mají stroj, říká, že pro cestování, tento druh dopravy se jim líbí nejvíce. Jste sám sobě šéfem, můžete zastavit v každém okamžiku, kdy je dítě unavené a začne až, můžete mít více hraček, protože nebudete muset tahat je na sebe, jako v případě s vlakem, například. Často obrovský kufr ukazuje se proto, že nevíme, jaké věci jsou stojí za to vzít v , a které nechat doma. Přečtěte si na stránkách “Solární hands” článek “Co vzít s sebou na dovolenou?”, a těžké tašky tahat nemusíte!

Možná, že rodiče se stroji a pravdu o výhody pohybu na nich. Já dovolte mi, abych vás svou pozornost na ty problémy, které mohou nastat při automobilový výlet s dětmi.

Nejčastější obtíž – to . U dětí se špatně rozvíjí vestibulární aparát. Tvoří se pouze k pěti až sedmi letům. Mimochodem, více ostatních vystaveni děti, maminky a tatínky, které sami utrpěli od této hrozbě v mladém věku. Bohužel, preventivní opatření proti nevolnosti neexistuje. Posílení vestibulární aparát je nemožné. Zůstává pouze počkat, až dítě vyroste. Do staršího věku dítěte prakticky .