Hertha BSC – 1. FC Köln

Claude Giroux, Jakub Voracek

W zeszłorocznym sezonie doskonałą Dotychczas następnie Hertha Berlin. Klub ze stolicy, który mieliśmy w ostatnich latach kilka nurkowań na piętro niżej i dla których obecnie zaczyna czechosłowackie duet przedstawicieli Vladimir Darida – Peter Pekarík tej pory w tym sezonie tylko smak porażki, który dał mu bezwzględny Bayern. W pozostałych sześciu meczach oddziałach Pála Dárdaie zawsze udało nam się zdobyć, a klub w Berlinie, które obecnie należy do tabeli na piątym wszywka alkoholowa w Warszawie miejscu, tracąc tylko trzy punkty do kierowania zespołem, który jest obecnie w Monachium obrońca tytułu.

Podczas Czech pomocnik będzie jego zespół od jakiegoś czasu z powodu kontuzji więzadeł w kostce, którą poniesione w meczu z Schalke miss, słowacki prawy obrońca powinien być już przygotowany i jeśli trener Dárdai decyduje niemieckiego przedstawiciela w 21 lat, Mitchell Weiser stanąć na prawica, jak miało to miejsce w ostatnich meczach nawykiem powinno rozpocząć dla raportu.

Nie będzie węgierskie trenerzy i Julian Schieber, były napastnik BVB doléčil kontuzji mięśnia i będzie gotowy na mecz. Z drugiej strony, poza grą jest nadal obrońcą Fabian Lustenberger oraz Valentin Stocker, którzy płacąc za faul, który wysłał go do murawy w pojedynku z Dortmund.

Tego Sobotni przeciwnik Herty z Kolonii w Bundeslidze w tym roku nie stracił raz i opierają się gdzie wszyć esperal w Sosnowcu głównie na Anthony Modesta. Dwadzieścia osiem atakujący jest niezbędna dla kóz i siedem goli nawet przewodzi tabeli strzelców.