Gdzie w dzisiejszym świecie bez gadżetów?

Gdzie w dzisiejszym świecie bez gadżetów? Jeśli dziecko jest bardzo długo, i ma dość i książeczki, kolorowanki i puzzle, poproś dziecko gry w telefonie komórkowym. Weź na drogę odtwarzacz mp3, pobierz dobrą plac audiobooka, gdy dziecko będzie się nudzić, będzie się czym bawić. Posłuchajcie opinii dziecka. Być może, dawno temu prosiłem cię ściągnąć jakąś książkę. Dlaczego tak ważne jest, aby wziąć pod uwagę wybór ukochanego dziecka? O bardzo szczegółowo napisane w artykule TUTAJ

— wycieczki na stacjach.

Teraz, gdy z rozrywki zorientowali się, porozmawiamy na temat bezpieczeństwa dziecka w pociągu. Dodając znane wyrażenie, można by powiedzieć, że problem Rosji to nie tylko głupcy, drogi i piłka nożna, ale i brudne pociągi. Aby nie dopuścić do zatrucia i innych podobnych kłopotów, które są towarzyszami naruszenia norm sanitarnych (a raczej ich braku w większości naszych pociągów), trzymać się pewnych zasad.

Po pierwsze, upewnij się, że dziecko za każdym razem, mył ręce przed tym, jak usiąść za stół, i po skorzystaniu z toalety. Po drugie, nie zaszkodzi zabrać ze sobą środek dezynfekujący do rąk. Użyj go, gdy nie ma możliwości opłukać ręce. Wycierać im stół i inne przedmioty, za które bierze się dziecko. Po trzecie, jeśli podróżujesz z dzieckiem, który jeszcze chodzi na nocnik, nie przesuwaj go w toalecie, niech robi swoje “sprawy” w coupe. Przeproś innymi pasażerami, zrozumieją niechęć do prowadzenia dziecka w publicznej toalecie. Po czwarte, należy być ostrożnym z jedzeniem. W drogę bierz tylko te (gdzie znajdę łóżka dla dzieci) produkty, które mogą dość długo przechowywać bez lodówki. To bułeczki, ciasteczka, orzechy, kasze i ziemniaki szybkiego gotowania. Do najnowszych wiele matek są , licząc te produkty niezdrowe żywności. Oczywiście, użytecznej w nich niewiele i w domu taka jedzeniem dziecka karmić nie warto, ale w drodze są niezastąpione: proste i szybkie do przygotowania, znajdują się w opakowaniu, nie psują. Staraj się nie korzystać z wodą z tytanu. Do przygotowania gorących posiłków (tego samego ziemniaki lub makaron) weź z domu termos z wrzątkiem.

Po piąte, w żadnym wypadku nie kupuj na stacjach jedzenie u prywatnych przedsiębiorców. Bez wątpienia, może być świeże i smaczne, ale w tym samym czasie może być już dawno przekroczyła. Po co ryzykować?

Jeśli podróżujesz samochodem

Wiele moje koleżanki, które mają dzieci i znajduje się maszyna, mówią, że do podróżowania ten rodzaj transportu im się najbardziej podoba. Jesteś sam sobie szefem, można zatrzymać się w dowolnym momencie, kiedy dziecko jest zmęczony i zaczyna działać w górę, można wziąć więcej zabawek, ponieważ nie będzie musiał ciągnąć je do siebie, tak jak w przypadku pociągiem, na przykład. Często ogromny kufer okazuje się dlatego, że nie wiemy, jakie rzeczy warto wziąć w , a które zostawić w domu. Czytaj na stronie “Słoneczne ręce” artykuł “Co zabrać ze sobą na wakacje?”, i ciężkie torby ciągnąć nie będzie!

Możliwe, rodzice z maszynami i rację co do zalet transportu na nich. Ja zwrócę uwagę na te problemy, które mogą wystąpić podczas samochodowej podróży z dziećmi.

Najczęstszy problem to to kinetoza. U dzieci słabo rozwinięty układ przedsionkowy. Kształtuje się on tylko do pięciu-siedmiu lat. Nawiasem mówiąc, bardziej niż inne narażone na dzieci, mamusie i tatusiowie, których sami cierpieli od tej plagi w młodym wieku. Niestety, środków zapobiegawczych przeciwko chorobie lokomocyjnej nie istnieje. Wzmocnić układ przedsionkowy niemożliwe. Pozostaje tylko czekać, aż dziecko podrośnie. W starszym wieku dzieci praktycznie odzyskałeś już równowagę.