Ak sa v modernom svete bez gadgets?

Ak sa v modernom svete bez gadgets? Ak dieťa je veľmi nudiť a on bol unavený z knihy, a maľovanky, hádanky, pozvať výpary hry na mobilnom telefóne. Choďte po ceste, mp3 prehrávač, stiahnuť dobrý detí audio knihy, keď dieťa začne nudiť, budete mať niečo na pobavenie. Počúvať názory dieťaťa. Možno žiadal si môžete stiahnuť niektoré knihy. Prečo je to tak dôležité zvážiť výber vaše milované dieťa? O písomné podrobne v článku TU

— chôdza v staniciach.

Teraz, že zábava vyriešené, poďme hovoriť o bezpečnosť detí na vlak. Pridaním dobre-známy výraz, dalo by sa povedať, že Rusko je problémom nie je len blázni, ciest a futbalu, ale aj špinavé vlaky. Na zabránenie otravy a iné také problémy, ktoré sú satelity porušovanie hygienických noriem (či skôr v ich neprítomnosti väčšina našich vlakov), dodržiavať určité pravidlá.

Prvý, uistite sa, že dieťa po každom umytí rúk skôr, než budete jesť a po použití wc. Po druhé, nebude to bolieť vziať dezinfekčný prostriedok na ruky. Používajte ho vždy, keď (Tu si môžete kúpiť matrac do detskej postieľky) nie je možnosť si umyte ruky. Ich utrite stôl a ostatné položky, ktoré dieťa užíva. Po tretie, ak cestujete s batoľaťom, ktorí sa stále používa nočník, nechcem ísť na wc, nechajte ho robiť svoju činnosť v oddelení. Ospravedlňujem ostatným cestujúcim, že nebude rozumieť vašej neochotu niesť dieťa na verejnom wc. Po štvrté, buďte opatrní s potravinami. Na ceste sa len tie výrobky, ktoré je možné pomerne dlhý čas skladovať bez chladničky. Je to bagels, sušienky, oriešky, obilniny a zemiakovým pyré. Posledná mnohé matky sú opatrní, pretože veria, že tieto potraviny sú nezdravé. Samozrejme, pre nich užitočné domček a týchto potravín kŕmiť dieťa nie je nutné, ale tak, že sú (Tu si môžete kúpiť poschodová postel nábytok) nevyhnutné: jednoducho a rýchlo pripravené, sú samostatne zabalené, to nebude. Snažte sa používať vodu z titánu. Na prípravu teplých jedál (rovnaké šťouchané zemiaky alebo rezance) vziať domov, termosky vriacej vody.

Po piate, v žiadnom prípade nie kúpiť jedlo na staniciach od súkromných predajcov. Nepochybne, to môže byť čerstvé a chutné, ale zároveň môže byť už dávno. Prečo riskovať?

Ak cestujete autom

Mnoho z mojich priateľov, ktorí majú deti a máte stroj, povedzme pre cestovanie táto forma dopravy sa im páči najviac. Ste svojím vlastným šéfom, môžete prestať kedykoľvek, keď je dieťa unavené a začne konať, môžete prijať ďalšie hračky, ako sa nebude musieť odniesť sám, ako v prípade vlaku, napríklad. Často obrovský (detské stoličky ) kufor ukazuje sa, pretože nevieme, čo všetko by som mal vziať na výlet a čo nechať doma. Navštíviť webové stránky “Solárne ruky” článok “, Čo vziať so sebou na dovolenku?”, a ťažkých tašiek presuňte nemusíte!

Možno rodičia s autami a právo o výhodách pohyb na nich. Budem vás upozorniť na problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť, keď auto výlet s deťmi.

Najčastejšie problémy je choroba. Deti majú nedostatočne rozvinuté vestibular systému. Tvoria len päť až sedem rokov. Mimochodom, viac ako iné náchylné na morská choroba batoľatá, mamičky a oteckov, ktorí sami trpia týmto problém v mladom veku. Bohužiaľ, preventívne opatrenia proti pohybu choroby neexistuje. Na posilnenie vestibular prístroje je nemožné. Len musíme počkať, kým dieťa vyrastie. Staršie deti nie sú malé nauseous.